Yandex.Metrica <

GLOBAL ENGINE PARTS ISTANBUL -Türkiye ve 1980 yılında kurulmuştu.
Biz bir lider ihracatçısı ve distribütör şirketi motor kısımlarında.
Aynı zamanda bazı özel üretim özel müşteri gereksinimleri için motor yedek parça,ları. Biz dünyada 30'dan fazla ülkeye ihraç etmekteyiz. Bizim faaliyetleri ve ana ürün yelpazesi vardır izler.

1) Bizim ekli katalogda anlatılan birçok motor tipleri için Nural-Kolbenschmitdt-Kink-Goetze-Mondial-AE Borgo Nova-Piston-Ring-gömleği setleri kaynağı. Başta Avrupa ülkeleri bu ürünleri ihraç.

2) Bizim ekli katalogda anlatılan birçok tarımsal motorları için Tarım Motor Setleri tedarik ediyoruz. Başta Avrupa ülkeleri bu ürünleri ihraç.

3) Biz dünyada birçok ülkeye bağlı katalogda tarif edilmiştir Segman Setleri türlerinin bir çok kaynağı. Birçok tarımsal motor tiplerinin segman setleri için büyük bir stok alanı vardır. Aynı zamanda özel uygulamalar için yeni tasarım Piston halkaları gelişmektedir.

4) Biz dünya (Orta Özellikle Avrupa, Rus, Moldova, Bulgaristan, Romanya, içinde DEUTZ & KHD & PERKINS & JCB & CUMMINS & KOMATSU & CATERPILLAR & LOMBARDINI & RUGGERINI & HATZ & YANMAR & KUBOTA & IVECO & ZETA & OTOYOL & MITSUBISHI MOTOR & ISUZU MOTOR & HINO MOTOR & MERCEDES MOTOR & MAN MOTOR & CNH MOTOR & FTP & MOTOR YEDEK PARÇA birçok ülkeye dizel motorlar için motor parçaları bir çok kaynağı Doğu ve Afrika pazarları). bu motorlar için İlgili motor parçası katalogları bağlıdırlar.

5) Biz dünya (Ağırlıklı Avrupa ülkeleri) birçok ülkeye AYNI HANOMAG & Güldner & DEUTZ & MWM & STEYR motorları & birçok motor parçaları tedarik ediyoruz. bu motorlar için İlgili motor parçası katalogları bağlıdırlar.

6) Biz geliştirmek ve bu tür özel müşteri gereksinimleri için piston, astar, motor valf, motor yatağı, conta, yağ pompası, su pompası, con-çubuk, krank mili, rocker-kol, itme çubuğu gibi bazı özel Motor Parçaları üretmek. Biz dünyada birkaç pazar (Ağırlıklı Avrupa ve Orta Doğu pazarlarında) için bu özel parça temini. Kalite bizim için en önemli kavramdır. Biz kalite için aşağıdaki prensipleri vardır.

Kalite sistemi ISO 9000 belgesi dayanmaktadır.
ISO 9000 sertifikasına sahip tedarikçiler ile çalışmak.
Biz OEM kalitede ürün tedarik ediyoruz.
Tüm ürünler boyutsal ve malzeme olarak kontrol edilir göndermeden önce özel kalite ekibi tarafından.
* Talep üzerine, gönderebilir müşterilere ilgili boyutsal ve malzeme muayene raporlarını. Teslim süresi de en önemli olan Biz herhangi bir sipariş için kabul edilebilir teslimat zaman var ve dağıtım hep zamanında yapılır.bize eğer biz memnun olacaksınız ihtiyaçlarınız veya daha fazla bilgi için.
https://www.globalengineparts.com

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.